האבטחה שהעסק שלכם צריך


X-Series אינה מציעה רק ביצועי הדפסה יוצאי דופן. המדפסות בסדרה זו עוזרות לכם לשמור על תקני אבטחה גבוהים החיוניים לעסק שלכם, באמצעות מגוון תכונות מובנות:  • תמיכת IPsec ובקרת גישה התואמות לתקני IEEE 802.1x, מסייעות לכם לשמור על הרשת מוגנת. כל ניסיון פריצה או התקפה יזוהה באופן אוטומטי ואמצעי ההגנה יופעלו מיד.

  • X-Series מציעה שיתוף מסמכים מאובטח באמצעות SFTP המאפשר הצפנה של הנתונים, הגנה על הסיסמה כאשר היא מועברת והדפסה מאובטחת באמצעות הצפנת SSL.

  • צרו נוהלי אבטחה משלכם, באמצעות Secure Function Lock 2.0, הגדירו והגבילו בקלות את הפונקציונליות של מדפסת מסוימת ואת יכולות ההדפסה שהיא מעמידה לרשות המשתמשים המיועדים.

  • בהדפסת מסמכים המכילים מידע רגיש, השתמשו ב-SecurePrint+ לעיכוב ההדפסה – עד שתשחררו אותה באמצעות כרטיס NFC.


HL-J6100DW
מדפסת A3 צבעונית, אלחוטית ומקצועית

מדפסת HL-J6100DW של Brother מספקת לכם את הביצועים ואת היעילות שחיפשתם. מדפסת מהירה ואמינה זו מצוידת ב-3 מגשים המכילים 250 דפים, מדפיסה את הדף הראשון בפחות מ-5 שניות ומציעה יכולת הדפסת דפי A3 וקישוריות NFC. כמו שאר מוצרי Brother, אמינותה של מדפסת זו נבחנה בקפדנות, כדי שהיא תוכל לשרת אתכם לאורך זמן.

למידע נוסף על HL-J6100DW

MFC-J6947DW
מדפסת משולבת A3 צבעונית ומקצועית

MFC-J6947DW ניצבת בראש סדרת מדפסות הזרקת הדיו החדשות X-series של Brother ומשלבת ביצועים וחיסכון, עם מגוון אפשרויות טיפול בנייר, קיבולת של עד 750 דפים, מהירות הדפסה גבוהה ויכולת הדפסה של הדף הראשון בפחות מ-5 שניות. ראש ההדפסה החזק ואיכות הייצור של המדפסת מבטיחים תפקוד מושלם בסביבות העבודה העמוסות ביותר.

למידע נוסף על MFC-J6947DW