ברוכים הבאים לבלוג של Brother

טיפים לסריקה מקצועית

עם התקדמות הטכנולוגיה והצורך של סריקה מקצועית, נדרש ציוד המאפשר חסכון בזמן, באמצעות פונקציונליות מתקדמת המפשטת את עבודת היומיום בתוך חברות ומייעל משימות.

עבור מי מתאימה מדפסת ניידת קטנה?

עבור מי מתאימה מדפסת ניידת? 7 מגזרים (ועוד) שבהם מדפסת ניידת קטנה היא בעלת ברית נחוצה. כיום, חברות מחפשות פתרונות על מנת לעלות את רמת היעילות של העובדים שלהן, על ידי הפיכת כוח העבודה לגמיש ויעיל יותר.מדפסות ניידות של Brother מאפשרות לך להדפיס מסמכים תוך כדי תנועה, מסמכים הכוללים מידע מפורט כגון: הערכות, מסמכי משלוח, … Continue reading “עבור מי מתאימה מדפסת ניידת קטנה?”

המדפסת המומלצת ל-2022 – בחירת המומחים

קבלו את המדפסת המומלצת שלנו מהדגמים המובילים לשנת 2022, בהתאם לארבע הקטגוריות הרלבנטיות לשימושים עסקיים: מדפסות לייזר, מדפסות דיו, מדפסות ניידות ומדפסות מדבקות.

סדרת Mini 19 biz למשרד הביתי – ביצועים מעולים בעלויות חסכוניות

סדרת Mini 19 biz למשרד הביתי – ביצועים מעולים בעלויות חסכוניות לאור התחזקות מגמת העבודה מרחוק, בשל מגיפת הקורונה, סדרת ה-Mini 19 biz תוכננה כמענה לצרכי בעלי עסקים קטנים ושכירים שעובדים מהבית, הזקוקים לפתרונות הדפסה מקצועיים, יעילים ומהירים, להפקת תוצרים איכותיים – בעלויות שוטפות נמוכות. דגמי ה- MFC-J4340DW ו- MFC-J4540DW של הסדרה עונים על כל … Continue reading “סדרת Mini 19 biz למשרד הביתי – ביצועים מעולים בעלויות חסכוניות”

DCP-J1200W של Brother – חווית הדפסה וסריקה מתקדמת דרך הסמארטפון

DCP-J1200W של Brother – חווית הדפסה וסריקה מתקדמת דרך הסמארטפון אם לעמוד במקום אחד זה ממש לא הסגנון שלכם, ה- DCP-J1200W היא בדיוק הפתרון שייתן לכם את הגמישות להמשיך להתקדם תוך כדי תנועה, ולשלוט מרחוק בכל פעולות ההדפסה והסריקה, דרך אפליקציית מובייל אינטואיטיבית ופשוטה מאוד לתפעול. כן, הרגלי העבודה שלנו משנים צורה, ללא הרף, וגם … Continue reading “DCP-J1200W של Brother – חווית הדפסה וסריקה מתקדמת דרך הסמארטפון”

איך לבחור סורק שמתאים לכם?

איך לבחור סורק שמתאים לכם? סורקים מסמכים, תמונות או כרטיסי ביקור, בבית, במשרד או בשטח? ב-Brother תמצאו מגוון סורקים ייעודים שנחשבים לטובים בתחומם. מענה על 5 השאלות הבאות יאפשר לכם לבחור את הסורק המתאים ביותר לצרכים שלכם. Brother מעמידה לרשותכם מגוון סורקים למשימות משרדיות וביתיות, מסוגים ובגדלים שונים. לכן, לפני שאתם בוחרים את הסורק שלכם, … Continue reading “איך לבחור סורק שמתאים לכם?”

מדריך Brother למונחי הדפסה

מדריך Brother למונחי הדפסה מה אתם, כמשתמשים, מצפים מהמדפסת שלכם? שתדפיס את מה שאתם רוצים, בזמן שאתם צריכים ובאיכות הטובה ביותר. אבל, זה מפתיע שכאשר עומדים לרשותכם כלים לניהול של ההדפסות ועוד תכונות מתקדמות, רבים מכם נרתעים ונמנעים משימוש ביכולות אלו. חשוב לזכור שהתעלמות מיכולות מסוימות כמו פרוטוקולי אבטחה בעת הדפסת מסמכים רגישים, עלולה לגרום … Continue reading “מדריך Brother למונחי הדפסה”

משרד ללא נייר – האם זה אפשרי ב- 2021?

משרד ללא נייר – האם זה אפשרי ב- 2021? [אינפוגרפיקה] אל תמהרו להספיד את המדפסת מעוניינים להפוך את המשרד שלכם למשרד ללא נייר? טרנדים של איכות סביבה באים והולכים בקצב מסחרר, אבל אמירה אחת שנשמעת באופן תדיר היא שהעולם מתקדם לשימושים דיגיטליים, ובקרוב נפסיק להדפיס ולהשתמש בדפים באותה הצורה שבה השתמשנו עד היום. ובכן, שמועות … Continue reading “משרד ללא נייר – האם זה אפשרי ב- 2021?”

מדפסת לייזר או הזרקת דיו – מה כדאי לבחור?

מדפסת לייזר או הזרקת דיו – מה כדאי לבחור? ההיצע האדיר של מדפסות מתקדמות ומשוכללות שמשרתות את כל צרכי המשרד והבית גורם לצרכנים הפוטנציאליים לתהות, האם להעדיף את מדפסת הלייזר או את מדפסת הזרקת הדיו? נתחיל מהסוף: לשני סוגי המדפסות הללו מאפיינים שונים להציע לכם, לכן כל מדפסת תתאים לסל צרכים שונה. הנה כל ההבדלים … Continue reading “מדפסת לייזר או הזרקת דיו – מה כדאי לבחור?”

איך בוחרים מדפסת מומלצת בשנת 2021?

איך בוחרים מדפסת מומלצת בשנת 2021? בעקבות משבר הקורונה, עבודה מהבית הפכה לאופציית העסקה אידיאלית עבור ארגונים רבים. במהלך תקופה זו עקב הסגרים בארץ ובעולם בכלל, גדל משמעותית מערך העבודה מהבית וסביר להניח שגם לאחר שהמגיפה תהיה מאחורינו, ארגונים רבים ימשיכו בשגרה של עבודה מהבית. יחד עם זאת, העולם לא מפסיק להתקדם מבחינה טכנולוגית. הטכנולוגיה … Continue reading “איך בוחרים מדפסת מומלצת בשנת 2021?”

כל פתרונות ההדפסה מבית Brother לשגרת עבודה מרחוק

כל פתרונות ההדפסה מבית Brother לשגרת עבודה מרחוק עבודה מהבית הפכה בשנים האחרונות לאופציית העסקה אידיאלית וחסכונית לארגונים רבים, אבל רק במשבר הקורונה היא זכתה להתייחסות רחבה במיוחד. במהלך התקופה גדלו משמעותית מערכי העבודה מהבית והם צפויים להמשיך ולהתרחב גם אחרי המשבר. ועם זאת, החיבור מרחוק טומן בחובו לא מעט אתגרים שאנשי ה-IT נדרשים לפתור, … Continue reading “כל פתרונות ההדפסה מבית Brother לשגרת עבודה מרחוק”

Brother – המותג הטוב ביותר לשנת 2020 בתחום המדפסות העסקיות והביתיות

פתרונות ההדפסה העסקית והביתית של Brother דורגו במקום הראשון ע”י קוראי PC Magazine ונבחרו כמותג הטוב ביותר לשנת 2020, הן בקטגוריית המדפסות העסקיות והן בקטגוריית המדפסות הביתיות.   זאת השנה השמינית בה Brother ממוקמת בצמרת הטבלה של PC Magazine אך השנה, הציון שניתן למדפסות הביתיות של Brother טיפס ל-71 – שיא חדש עבור יצרנים בקטגוריה. … Continue reading “Brother – המותג הטוב ביותר לשנת 2020 בתחום המדפסות העסקיות והביתיות”

פרס העיצוב הטוב: מותג המדפסות Brother זוכה בתחרות היפנית לשנת 2019 בחמש קטגוריות

פרס העיצוב הטוב: מותג המדפסות Brother זוכה בתחרות היפנית לשנת 2019 בחמש קטגוריות חברת Brother Industries – חברת האם של מותג המדפסות המפורסם Brother UK הנחשבת לאחת מיצרניות המדפסות המובילות בעולם, זכתה במהלך חודש אוקטובר בפרס היפני “העיצוב הטוב לשנת 2019” בחמש קטגוריות. מאז שזכתה החברה לראשונה בפרס הנחשק בשנת 1960 בעבור מכונת תפירה ביתית … Continue reading “פרס העיצוב הטוב: מותג המדפסות Brother זוכה בתחרות היפנית לשנת 2019 בחמש קטגוריות”

בפעם השישית ברציפות: חברת Brother זוכה בפרס מותג המדפסות של PC Pro!

מגזין הטכנולוגיה היוקרתי בבריטניה בחר להעניק גם השנה את פרס מותג המדפסות המצטיין (Printer Brand award) לחברת Brother, ענקית פתרונות ההדפסה המתקדמים שמציעה דור מדפסות חדשני ואפקטיבי לסביבות עבודה מגוונות. הציון הכולל שהשיגה Brother עומד על 87% ובכך גבר על מותגים רבים ופופולריים וביניהם חברת HP, בפער של 6% בקטגוריית התמורה-עלות. שופטי התחרות שיבחו במהלך … Continue reading “בפעם השישית ברציפות: חברת Brother זוכה בפרס מותג המדפסות של PC Pro!”

הדפסה וסריקה מהסמארטפון

היום כבר אפשר: כל המידע על הדפסה וסריקה מהסמארטפון חוץ מלחמם אוכל במיקרוגל, הסמארטפון שלנו יודע לעשות כמעט הכל. תוך כמעט שני עשורים הוא הפך ממלווה צמוד וחברותי לעוזר אישי מקצועי ממש – משווה מחירים, מעצב את אלבומי התמונות, מתמזג עם החדשות והעדכונים מכל פינה ברשת, מרעיף בתזכורות ונוטיפיקציות וכעת אפילו יכול להדפיס בשבילכם מסמכים … Continue reading “הדפסה וסריקה מהסמארטפון”

מדפסות מדבקה: בשורה טכנולוגית לעסקים ומשרדים

מדפסות מדבקה: בשורה טכנולוגית לעסקים ומשרדים לא בטוח ששמתם לב לזה קודם, אבל מדבקות נמצאות סביבכם בכל תחום ולא רק בעולם היצירה. הן אמנם מקשטות בדרך קבע מוצרי מדף עם המחיר המעודכן, אבל גם משרדים, עסקים קטנים מהבית ואפילו חשמלאים משתמשים המון במדבקות ותוויות בצורות ובגדלים שונים. תיוג נכון של עמדות הג”ס כמו מטפים, לוחות … Continue reading “מדפסות מדבקה: בשורה טכנולוגית לעסקים ומשרדים”

דיגיטציה בשירותי הבריאות

כך תשפרו את הטיפול בחולה בעזרת דיגיטציה בשירותי הבריאות שירותי הבריאות והטכנולוגיות הרפואיות עברו דרך משמעותית בעשורים האחרונים, אך הרשומות הרפואיות של המטופלים נותרו מאחור והן עדיין מודפסות על נייר. דיגיטציה של המסמכים הרפואיים תאפשר לכם ליהנות מפרודוקטיביות גבוהה יותר, לשפר את בטיחות החולה ולחסוך בהוצאות. דיגיטציה של מסמכים – הפתרון למערכת בריאות מבוזרת מזה … Continue reading “דיגיטציה בשירותי הבריאות”

Brother – מועמדת לתואר מותג הטכנולוגיה של השנה

Brother מועמדת לתואר מותג הטכנולוגיה של השנה חברת Brother ספקית הפתרונות הטכנולוגיים והעסקיים, הבטיחה את מקומה ברשימת המועמדים לתואר “מותג הטכנולוגיה של השנה” בתחרות פרסי “Which?” מזה 13 שנה, “Which?” מציינת את העסקים שמספקים בעקביות מוצרים ושירותים מצוינים וביניהם חברת Brother, בזכות המדפסות האיכותיות שהיא מפתחת ומייצרת. בדוח האמינות הטכנית האחרון שפורסם ע”י “Which?”, חברת … Continue reading “Brother – מועמדת לתואר מותג הטכנולוגיה של השנה”

המדפסת היא מחשב לכל דבר, האם אתם מאבטחים אותה?

המדפסת היא מחשב לכל דבר, האם אתם מאבטחים אותה? המודעות לחשיבות אבטחת הסייבר בעסקים עולה מיום ליום, אך משום מה, מודעות זו אינה מיושמת במערך המדפסות. גלו מדוע המדפסות חייבות להיות מאובטחות כמו כל מחשב אחר בארגון שלכם. התעלמות מאבטחת הדפסה – החוליה החלשה יום אחד, בשנת 2017, אלפי מדפסות באוניברסיטאות המובילות בארה”ב החלו לפלוט … Continue reading “המדפסת היא מחשב לכל דבר, האם אתם מאבטחים אותה?”

סדרת X-series מבית Brother – בלתי מנוצחת

סדרת X-series מבית Brother – בלתי מנוצחת סקירה מקצועית אובייקטיבית שפורסמה באתר IT PRO מוכיחה שוב: למדפסת בטכנולוגיית הדיו A3 MFC-J6945DW מסדרת X-series המתאימה לעסקים קטנים ובינוניים של Brother אין מתחרות בעלויות השוטפות, באיכות ההדפסה, בתמיכה בענן ובפשטות ההתקנה. מדפסות X-series מציעות פתרון הדפסה נגיש לעסקים קטנים ובינוניים בעלי תקציב מוגבל. דגם ה- MFC-J6945DW מוכיח ש-Brother … Continue reading “סדרת X-series מבית Brother – בלתי מנוצחת”

עיצוב יוצא דופן – Brother זוכת פרסי IF

בזכות העיצוב יוצא הדופן: גם השנה Brother זוכה בפרסי IF מזה 12 שנים, Brother קוטפת פרסי IF למצוינות בעיצוב – פרסים הניתנים בהאנובר, גרמניה ע”י צוות שופטים החברים בפורום מעצבים בינלאומיים. השיקולים המשמשים לבחירת היצרן הזוכה כוללים את עיצוב המוצר ואת איכות המוצר, הביצועים, ממשק המשתמש, החדשנות, הבטיחות ואת ידידותיות המוצר לסביבה. בין מוצרי Brother … Continue reading “עיצוב יוצא דופן – Brother זוכת פרסי IF”

הן כאן: מדפסות הזרקת דיו המאובטחות מסדרת X-series

הן כאן: המדפסות הזרקת דיו המאובטחות מסדרת X-series מהירות, איכות ואבטחה הם שלושת המרכיבים העיקריים של סדרת מדפסות הזרקת דיו החדשה X-series מבית Brother. דור המדפסות החדש מעניק את השליטה הנדרשת במידע מכל מקום ומכל מכשיר ומאפשר לכל בעל עסק, מנכ”ל ומקבל ההחלטות בחברה לנהל באפקטיביות גבוהה את כל מערך ההדפסות – מהלך שמביא לחיסכון, … Continue reading “הן כאן: מדפסות הזרקת דיו המאובטחות מסדרת X-series”

איך לבחור נייר למדפסת?

איך לבחור נייר למדפסת? כשאנו מדפיסים את כרטיסי הטיסה שרכשנו לפני כמה דקות, כנראה שלא ממש תעניין אותנו איכות הנייר או ההדפסה עליו; אבל בבואנו להדפיס אלמנטים גרפיים בעלי חשיבות ויזואלית רבה – בין אם לצורכי שיווק או לצרכים עסקיים – יש חשיבות לנייר שאנחנו בוחרים. כיצד לבחור את נייר למדפסת בצורה נכונה? נשמח לעזור לכם. נייר … Continue reading “איך לבחור נייר למדפסת?”

משרד העתיד – חווית לקוח והתאמה אישית

משרד העתיד – חווית לקוח והתאמה אישית הצעדים בהם פוסעת הטכנולוגיה, האבולוציה של התפקידים הקיימים במקומות העבודה והתצורה של המשרדים שלנו, משפיעים על האופן בו אנו רואים את מקום העבודה שלנו בעתיד. יחד עם זאת, השפעת הטכנולוגיה המחוברת אל חווית הלקוח תהיה לא פחות ממהפכה והסימנים כבר נראים בשטח: ההתכנסות לשירותי ענן וטכנולוגיות ניבוי המסוגלות … Continue reading “משרד העתיד – חווית לקוח והתאמה אישית”

איך עובדת מדפסת לייזר? מדריך למדפיס המתחיל

איך עובדת מדפסת לייזר? מדריך למדפיס המתחיל כשחושבים על זה לראשונה, נראה די מוזר ולא הגיוני שקרן לייזר תצליח לכתוב או לצייר דמות על גבי נייר. אבל אחרי שמבינים איך באמת פועל התהליך המעניין הזה – תפקידו של הלייזר הופך להיות ברור. בעוד שמדפסת הזרקת דיו פועלת בצורה די פשוטה וקלה להבנה (הדיו מוזרק על … Continue reading “איך עובדת מדפסת לייזר? מדריך למדפיס המתחיל”

משרד העתיד – מהו עמוד השדרה הטכנולוגי של הארגון?

משרד העתיד – מהו עמוד השדרה הטכנולוגי של הארגון? אנו נמצאים בעיצומה של מהפכה המשנה את אופי העבודה. מהפכה שתוביל בעתיד הקרוב ליצירת מקומות עבודה וירטואליים, בהם העובדים יוכלו להשלים את משימותיהם מכל מקום ובכל שעה. כל זאת, הודות לאינטגרציה מתמדת של טכנולוגיות שונות שמתכנסות לכדי אקו-סיסטם אחד. מעבר משרת פיזי לשרת בענן מעבר לחיסכון … Continue reading “משרד העתיד – מהו עמוד השדרה הטכנולוגי של הארגון?”

האם מהפכת הדפוס השלישית תהיה ישראלית?

האם מהפכת הדפוס השלישית תהיה ישראלית? בעולמנו המודרני למדנו לקחת דברים רבים כמובן מאליו. טכנולוגיות דפוס מתקדמות, שלא היו קיימות עד לפני כמה מאות או עשרות שנים, שולטות כיום בשוק. מאחוריהן מסתתרת היסטוריה מעניינת ורבת תהפוכות. מהפכת הדפוס הראשונה מהפכת הדפוס הראשונה הגיחה לעולם באמצע המאה ה-15, על ידי צורף יהודי-גרמני בשם יוהאן גוטנברג. מכבש … Continue reading “האם מהפכת הדפוס השלישית תהיה ישראלית?”

X-Series סדרת מדפסות A3 לעסקים: מקסימום ביצועים מינימום עלויות!

X-Series סדרת מדפסות A3 לעסקים: מקסימום ביצועים מינימום עלויות! מדפסות הזרקת הדיו X-Series של Brother תוכננו במיוחד עבור עסקים קטנים ובינוניים, מציעות נוסחה מנצחת לעסקים בהם נפח ההדפסה הולך וגדל. מדפסות A3 לעסקים מתאפיינות באמינות גבוהה, ביצועים מרשימים ועלויות הדפסה נמוכות. X-Series – סדרת המדפסות המעוצבות והעמידות של Brother, כוללת חמש מדפסות A3 הזרקת דיו צבעוניות, מתוכן … Continue reading “X-Series סדרת מדפסות A3 לעסקים: מקסימום ביצועים מינימום עלויות!”

מי מפחד מפרודוקטיביות? 8 רעיונות יצירתיים ויעילים לעסקים

מי מפחד מפרודוקטיביות? 8 רעיונות יצירתיים ויעילים לעסקים מחקרים מוכיחים שרמת הפרודוקטיביות של עובדים בישראל נמוכה בכ-25% מזו של עובדים במדינות ה-OECD. מכיוון שפרודוקטיביות אינה מודדת עבודה מאומצת או ממושכת, אלא עבודה יעילה יותר, יישום חכם של הפתרונות הבאים (שחלקם מנוגדים לאינטואיציה שלכם), ישפיע לטובה על רמת הפרודוקטיביות של העובדים בעסק שלכם. כך תעשו זאת … Continue reading “מי מפחד מפרודוקטיביות? 8 רעיונות יצירתיים ויעילים לעסקים”

BLI קבעה: Brother – הבחירה של 2019

BLI קבעה: Brother – הבחירה של 2019 BLI נותנת הכרה רשמית למוצרי חומרה ותוכנה המצטיינים בביצועיהם, זאת בתום בדיקות מחמירות המבוצעות ע”י אנליסטים ומשמשות המלצה מקצועית ואובייקטיבית לרכישה, עבור צרכנים ומנהלי IT. בחורף 2019, Brother זכתה ב-4 פרסים בקטגוריית מדפסות הלייזר הצבעוניות מסדרת L3000, סדרת מדפסות הזרקת דיו A3 לעסקים והסורקים הקומפקטיים ADS-1700W. זאת בתום … Continue reading “BLI קבעה: Brother – הבחירה של 2019”

זריז, יעיל ושיתופי – כך תיצרו חלל עבודה פרודוקטיבי

זריז, יעיל ושיתופי – כך תיצרו חלל עבודה פרודוקטיבי 5 טיפים ליצירת פרודוקטיביות בקרב עובדים מעסיקים, ודאי שאלתם את עצמכם לא פעם, מה יגרום לעובדים שלכם לעבוד מהר וטוב יותר ולהפוך ליצרניים וליעילים יותר? מסתבר שהסוד טמון בהגדלת שביעות הרצון, במתן גמישות במילוי התפקיד ובחשיבה מחודשת על שיטות IT ותהליכי הדפסה. סוגיית פרודוקטיביות העובדים המטרידה אתכם, … Continue reading “זריז, יעיל ושיתופי – כך תיצרו חלל עבודה פרודוקטיבי”

5 פרמטרים לבחירת מדפסת

5 פרמטרים חשובים לבחירת המדפסת המתאימה והמומלצת ביותר עבורכם “רגע לפני שבוחרים מדפסת למשרד או לעסק הביתי“, אומר עודד אפרתי, סמנכ”ל מכירות, בחברת רשף פתרונות הדפסה בע”מ, נציגת Brother בישראל, “חשוב לאפיין את הצרכים העסקיים ואת אופי הפעילות בעסק: מהו היקף ההדפסות הצפוי מדי חודש? אילו מסמכים אתם מדפיסים? באיזה אופן אתם משתמשים במדפסות? בתום שלב … Continue reading “5 פרמטרים לבחירת מדפסת”