בואו לעשות עסקים עם מדפסת הזרקת דיו

מדפסות הזרקת הדיו מסדרת X-Series החדשה של Brother, מספקות תוצאות מקצועיות בכל משימה עם איכויות הדפסה וסריקה מושלמות

– הדפסה, סריקה, העתקה ומשלוח פקס באיכות גבוהה
– מחסניות לשימוש ארוך טווח ועלות הדפסה נמוכה לדף
– מהירות הדפסת דף ראשון הטובה בקטגוריה
– NFC, Wi-Fi, יכולות רשת קווית ותאימות להתקנים ניידים
– בקרת הדפסה איתנה ופתרונות לניהול ההדפסה

Untitled-1

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון:  074-7303010

או מלא את הפרטים:

מדפסות הזרקת דיו לעסקים שנבנו לטווח ארוך

 עובדים הממתינים להדפסה או משתתפי פגישה הממתינים נואשות לניירת… מדפסות איטיות משפיעות על היעילות של העסק ועל הפרודוקטיביות שלו . X-Series של Brother שמה קץ לתופעות הללו באמצעות  הדפסת דף ראשון במהירות חסרת תחרות ויכולת הדפסה וסריקה מהירה שמאפשרות לעסק שלכם להתקדם במהירות. יחד עם מגשי הנייר המכילים עד 750 דפים ומכל הדיו המציע תפוקה גבוהה, יש לכם
טכנולוגיית הדפסה המסייעת לכם לעבוד מהר יותר, לאורך זמן רב יותר.


האבטחה שהעסק שלכם צריך


X-Series אינה מציעה רק ביצועי הדפסה יוצאי דופן. המדפסות בסדרה זו עוזרות לכם לשמור על תקני אבטחה גבוהים החיוניים לעסק שלכם, באמצעות מגוון תכונות מובנות:  • תמיכת IPsec ובקרת גישה התואמות לתקני IEEE 802.1x, מסייעות לכם לשמור על הרשת מוגנת. כל ניסיון פריצה או התקפה יזוהה באופן אוטומטי ואמצעי ההגנה יופעלו מיד.

  • X-Series מציעה שיתוף מסמכים מאובטח באמצעות SFTP המאפשר הצפנה של הנתונים, הגנה על הסיסמה כאשר היא מועברת והדפסה מאובטחת באמצעות הצפנת SSL.

  • צרו נוהלי אבטחה משלכם, באמצעות Secure Function Lock 2.0, הגדירו והגבילו בקלות את הפונקציונליות של מדפסת מסוימת ואת יכולות ההדפסה שהיא מעמידה לרשות המשתמשים המיועדים.

  • בהדפסת מסמכים המכילים מידע רגיש, השתמשו ב-SecurePrint+ לעיכוב ההדפסה – עד שתשחררו אותה באמצעות כרטיס NFC.


HL-J6100DW
מדפסת A3 צבעונית, אלחוטית ומקצועית

מדפסת HL-J6100DW של Brother מספקת לכם את הביצועים ואת היעילות שחיפשתם. מדפסת מהירה ואמינה זו מצוידת ב-3 מגשים המכילים 250 דפים, מדפיסה את הדף הראשון בפחות מ-5 שניות ומציעה יכולת הדפסת דפי A3 וקישוריות NFC. כמו שאר מוצרי Brother, אמינותה של מדפסת זו נבחנה בקפדנות, כדי שהיא תוכל לשרת אתכם לאורך זמן.

למידע נוסף על HL-J6100DW

MFC-J6947DW
מדפסת משולבת A3 צבעונית ומקצועית

MFC-J6947DW ניצבת בראש סדרת מדפסות הזרקת הדיו החדשות X-series של Brother ומשלבת ביצועים וחיסכון, עם מגוון אפשרויות טיפול בנייר, קיבולת של עד 750 דפים, מהירות הדפסה גבוהה ויכולת הדפסה של הדף הראשון בפחות מ-5 שניות. ראש ההדפסה החזק ואיכות הייצור של המדפסת מבטיחים תפקוד מושלם בסביבות העבודה העמוסות ביותר.

למידע נוסף על MFC-J6947DW

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון:  074-7303010

או מלא את הפרטים: