הודות ברדר

אודות brother

Helping you work smarter
רשף פתרונות הדפסה בע”מ מפיצה את מוצרי ההדפסה של קבוצת brother הבינלאומית וספקית של פתרונות טכנולוגיים, המסייעים לעסקים להיות יצרניים יותר ויעילים יותר, באמצעות הדפסה, דיגיטציה, שיתוף ופתרונות לעבודה ניידת.

about-brother-our-history

ההיסטוריה שלנו

את דרכה בישראל החלה brother בשנת 1973 ע”י רשף פתרונות הדפסה בע”מ, המשמשת מפיצה בלעדית למוצריה. רשף פתרונות הדפסה רואה עצמה מחויבת לסייע ללקוחותיה במגזר העסקי, הציבורי והפרטי, לעבוד באופן חכם ויעיל יותר ולשם כך, היא מייבאת מגוון שלם של מוצרים ושירותים טכנולוגיים פורצי דרך. מוצרי brother משווקים במאות נקודות מכירה ברחבי הארץ ובאמצעות משווקי חומרה, חברות פתרונות IT ועוד. החברה מפעילה מרכז לוגיסטי באשדוד וברמלה ומטה מרכזי השוכן בפארק העסקים אפק בראש העין.

brother-at-your-side-history-product

brother at your Side – אמירה שהיא דרך חיים

brother כאן בשבילכם ושואפת תמיד, להעניק לכם יותר. המגוון הרב-תכליתי של המדפסות, הסורקים, מדפסות התוויות, המערכות לוועידות אינטרנט ושפע הפתרונות העסקיים המתקדמים הנוספים, נוצרו על מנת להתאים את הטכנולוגיה בה אתם משתמשים, לצרכים העסקיים שלכם. לכל אורך שנות פעילותה, brother ממשיכה להוביל את הדרך עם פיתוחים חדשים ופורצי דרך בתחומם, החל מהשקת מדפסת הסיכות הראשונה ב-1971 ועד הפיתוח האחרון – סורק שולחני עם קישוריות אלחוטית מובנית.

brother – מדיניות החברה

הצהרות והסמכות

brother Earth

עובדים יחד איתכם, למען סביבה טובה יותר