פתרונות סריקת מסמכים

משרדים בכל מגזרי המשק פותרים בעיות יומיומיות בעזרת הסורקים של Brother.
גלה את היישומים האופייניים לסורקים שלנו ואת תרומתם לעסק שלך

לכידת מסמך וזרימת עבודה

עסקים החושבים קדימה, מחפשים פתרונות סריקה משולבים ולא מוצרים בודדים שנועדו לספק מענה נקודתי. פתרונות הסריקה של Brother תוכננו על מנת להשתלב ביעילות באסטרטגיות העבודה ובמערכות פנים ארגוניות והם כוללים מגוון תכונות מתקדמות כגון קישוריות ענן ועוד. שילוב הסורק עם מערכות המחשוב הוא קריטי וזו הסיבה לפופולריות של סורקי Brother - סורקי הרשת הקטנים והכלכליים בעולם, במגזרים רבים.

מידע נוסף

אפשרויות תוכנת סורק

הסורקים של Brother נתמכים ע"י חבילות תוכנה עוצמתיות התואמות ל-PC ול-MAC. תוכנות שנועדו להביא מסמכים מודפסים לחלל הדיגיטלי שלך, לשחרר מידע ולייעל את היעילות התפעולית שלך. כמו כן, באפשרותך לשלב את הסורק שלך עם תוכנה עצמאית ומורשית, כולל ABBYY ו-Kofax.

מידע נוסף

סורקי Brother בשירותי המשפט

סדרת הסורקים השולחניים מבית Brother מצוידים בתוכנה ל-PC ול-MAC. סורקים מהירים ואמינים אלו, עתירי תכונות מתקדמות ופועלים ברשת, מבטיחים יעילות גבוהה יותר בתהליכי העבודה במשרד ותפוקה גבוהה יותר של צוות העובד. סריקה דיגיטלית מהירה ומדויקת לרשומות ולמסמכים, תפנה לך זמן יקר למשימות בעלות ערך רב יותר.

מידע נוסף

הסורקים של Brother בענפי הבריאות

בחדרי ניתוח, בבתי חולים, במרפאות שיניים ובקרב גופים נוספים בתחום הרפואה והבריאות, נוצר בשנים האחרונות צורך גובר והולך לדיגיטציה מדויקת ומאובטחת למידע הרפואי שברשותם. עם זאת, שטח המשרדים והמרפאות מוגבל למדי, בעיקר בתיקיות בדלפק הקבלה ואבטחת המידע היא דאגה מתמדת. באמצעות הסורקים של Brother תוכל לסרוק לקובץ דיגיטלי את רשומות המטופל, מרשמי תרופות וקביעות תורים.

להתאמת הסורק אנחנו לרשותך

הסורקים של Brother במסחר הקמעונאי

ארכוב דיגיטלי של מסמכי העסקאות מקלה מאד על חיי המנהל ובעל העסק. הסריקה הדיגיטלית יכולה להשתלב היטב בפלטפורמות שונות של ניהול מכירות וניתנת לשיתוף בתיקיות רשת פנימית, רשת חיצונית, Disc on Key או פלטפורמות ענן. שימושים אופייניים: סיכומי מכירות, הזמנות, חשבוניות וקבלות, נתוני ייצור ומלאי, הזמנות, העתקי שוברי אשראי ועוד.

להתאמת הסורק אנחנו לרשותך

התאמת ממשק המשתמש באופן אישי

הוסף למסך המגע תויות אישיות, רקע ולוגו של החברה, או צור תהליכי זרימה של עבודה וקיצורי דרך לייעול תהליכי עבודה ומניעת טעויות.

מידע נוסף