פתרונות הדפסה ניידת

מכל מחשב ובכל סביבה, אם תפקידך מחייב ניידות גבוהה, brother פיתחה עבורך פתרונות הדפסה ניידים המאפשרים לך להדפיס בכל מקום בו אתה נמצא, מנייר בגודל A4 ועד לתווית של 5 סנטימטר,  מסמכים, תווית, תגים, מדבקות וקבלות.

יתרונות ההדפסה הניידת של Brother

Brother היא הספקית היחידה המאפשרת לך ליהנות מרוחב הדפסה מלא וממגוון רחב של פתרונות הדפסה ניידים, החל ממדפסת A4 ועד מדפסת לתוויות וקבלות, כדי שתוכל לבחור את המדפסת המתאימה ביותר לצרכים שלך. פתרונות ההדפסה הניידים שלBrother תורמים למגוון סקטורים כולל הבריאות, הקמעונאות ושרותי שטח. Brother מציעה:

  • ייעוץ וליווי ברכישה ובהטמעה
  • ידע וניסיון מוכח במגזרי המשק השונים: מגזר הבריאות, הקמעונאות ושירותי השדה
  • מגוון פתרונות תוכנה אינטגרטיביים זמינים לשימוש כולל ערכות פיתוח להתאמה מושלמת
  • זוכת פרס "Mobile Specialist Support Team"

 

צפו בסדרות המדפסות הניידות של brother

TD

סדרת מדפסות לקבלות, תוויות וצמידים

צפו בסדרה
pj-delivery-17 (1)

מדפסות קלות ואמינות

מוצרי ההדפסה הניידים של brother מתאפיינים באמינות גבוהה בסביבות העבודה התובעניות ביותר. המדפסות הקטנות, הקלות והתכליתיות תוכננו כך שיתאימו בשלמות לצרכי כוח העבודה הנייד, בלי להתפשר על האיכות.

הדפסה תוך כדי תנועה

החלף את המסמכים הכתובים בכתב יד, במסמכים הנראים ומרגישים מקצועיים יותר. המדפסות הניידות של brother  מפחיתות את זמני עיבוד המידע ואת העלויות ומאפשרות לאנשיך להדפיס תוך כדי תנועה.

פתרונות ההדפסה הניידים של brother אידיאליים לארגונים המתאפיינים בכוח עבודה נייד והם מבטיחים יכולת ניידות מבצעית בכל מקום. בנוסף, מגוון האביזרים הרחב העומד לרשותך, כגון מתקנים לרכב, מארזים ומתאמים, הופך את פתרונות ההדפסה לחלק בלתי נפרד מסביבת העבודה שלך.

portable-print-on-person-feature-module-image-04
mobile-print-and-label-4 (1)

יעילות גבוהה יותר וזמן עיבוד קצר יותר

פתרונות ההדפסה הניידים של brother מבטיחים פריון גבוה יותר, באמצעות צמצום המטלות הניהוליות ושיפור שביעות הרצון של הלקוחות, הנהנים מתיעוד מידי לעסקה. מדפסות ניידות בשילוב Bluetooth, קישוריות אלחוטית ו-USB, מחליפות למעשה את הצורך בחתימות ובמשלוח המסמכים למשרד המרכזי לצורך הדפסה וחוסכות זמן רב לאנשיך בשטח.

זקוק לפתרון יצירת תוויות?

כאשר הכלי הנכון נמצא ברשותך, באפשרותך לבצע את משימותיך באופן מיטבי.

סדרת ה-TD הגמישה של brother מעמידה לרשותך מגוון אפשרויות הדפסה אלחוטית לתוויות וקבלות – גם ממכשירי iPhone ו- iPad ועונה על כל צורכי ההדפסה שלך – בלי לפגוע בניידות הנדרשת לביצוע משימותיך. בנוסף, תוכל לצרף למדפסות בסדרה זו בסיס עם סוללה שיאפשר לך להדפיס תווית או קבלה בכל מקום בו אתה נמצא.

td-labelling-mobile-printing-solutions