הודות ברדר

100 שנות חדשנות

brother רואה עצמה מחויבת לסייע לאנשים לעבוד באופן חכם ויעיל יותר. סלוגן החברה: “at your side” מבטא את מחויבותה ליצירת פתרונות המעניקים ללקוחותיה השראה להשיג יותר.

מדפסת הסיכות הראשונה אשר תוכננה ע"י CDCC - Centronics Data Computer Corporation ויוצרה ע"י Brother, שימשה השראה עבור החברה לגוון את מוצריה ולהיכנס לתחום טכנולוגיית המשרד. החלטה היסטורית זו, הוכיחה את עצמה והובילה את Brother למעמדה כיום.
כחלק ממדיניות הרחבת תחומי הפעילות, Brother הציגה את מכונות הכתיבה האלקטרונית הראשונה. המצאה אשר זכתה לשבחים בכל רחבי העולם ותרמה לצמיחתה של החברה, שהוכרה כחברת מפתח בתחום הטכנולוגיה המשרדית.
כתגובה להתפתחות טכנולוגיות ההדפסה, פיתחה Brother פתרונות לייזר מהירים שנועדו למלא את הצרכים של השוק המשרדי המתפתח. מאז ועד היום, Brother היא מובילה עולמית בקטגוריה זו.
כחברה חדשנית אמיתית, Brother פיתחה תפיסה חדשה לחלוטין בתחום טכנולוגיות התיוג.
בהתבסס על סדרת פיתוחים פורצי דרך, המשיכה Brother לפתח מערכות נוספות להדפסת תוויות, המציעים, עד היום, עמידות ללא תחרות.
גם בשנות ה-90' של המאה הקודמת, Brother נותרה נאמנה למחויבותה לפריצות דרך משמעותיות. בשנה זו הציגה החברה מדפסת לייזר רב-שימושית, אשר שילבה יכולות הדפסה, סריקה, פקס וטלפון במכשיר אחד – פתרון שהציב רף חדש בתעשייה ויצר קטגוריית מוצרים חדשה לחלוטין.
בהמשך להצלחה לה זכו מוצרי הלייזר של החברה, Brother אימצה את הסטנדרטים העדכניים ביותר בתחום הזרקת הדיו עם מדפסת קטנה יותר, שקטה יותר ו...צבעונית יותר. קו מוצרי הזרקת הדיו של Brother הפך עד מהרה להצלחה גדולה, שלא פחתה מהצלחת קו מדפסות הלייזר ש-Brother השיקה 10 שנים קודם לכן.
המדפסת הניידת הקומפקטית והיחידה מסוגה של ,Brother אשר הושקה בתחילת המאה ה-21', הפכה את ההדפסה הניידת לאפשרית ונגישה ואומצה עד מהרה ע"י ארגונים ועסקים רבים בכל רחבי העולם.
Brother משיקה את המכשירים המשולבים הקומפקטיים A3 Inkjet MFC-6490CW ו- DCP-6690CW
שאפשרו ללקוחות החברה להדפיס ולסרוק בצבע מלא דפי A3 ללא שוליים. קו מוצרים זה יצר פלח שוק חדש, אותו Brother מובילה עד היום.
Blue Angel"" הוא תו הסמכה גרמני, המוענק לשירותים או מוצרים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל הנוגע לשמירה על איכות הסביבה. בהסמכה זו זכו גם מוצרי הלייזר של .Brother
"Nordic Swan" הוא תווית התקן האקולוגית הרשמית בנושא קיימות של המדינות הנורדיות, המוענק לשירותים או מוצרים העומדים בדרישות האקלים ומתאפיינים בפליטה מוגבלת של CO2 וגזים מזיקים אחרים. בהסמכה זו זכו גם מוצרי הלייזר של .Brother
מדפסת HL-S7000DN של Brother, נועדה לספק לקבוצות עבודה תפוקה גבוהה של עד 6000 דפים בשעה, באמצעות טכנולוגיית "תהליך קר" המפחיתה את צריכת האנרגיה.
באמצעות טכנולוגיית תקשורת טווח אפס (Near Filed communication), מאפשרתBrother ללקוחותיה
להדפיס מסמכים ישירות מהטלפון החכם או מהטאבלט באופן אלחוטי, כשהם בטווח נגיעה מהמדפסת.