פתרון פשוט
לעבודה בטוחה
בתקופת הקורונה

במיוחד בתקופה זו, חשוב להשיב את חללי העבודה לתפקוד מלא. שינויים מהותיים בתשתיות ובתהליכים, בליווי אמצעי תקשורת חזותית ברורים שבאים לידי ביטוי בשילוט ובתוויות, הם המפתח למעבר לעבודה בטוחה במשרדים, במתחמים קמעונאיים, בשטחי אחסון תעשייתיים ובמערכת החינוך.


רוצים לשמוע עוד על מגוון הפתרונות שלנו לתקופת הקורונה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
או דברו איתנו בטלפון: 074-7303055


שטיפת ידיים

עמדו בדרישות התיוג והשילוט החדשות
של תקופת הקורונה

יישום הדרישות החדשות לתיוג, שילוט, זיהוי וריחוק חברתי בתקופת הקורונה, עשוי להצליח יותר במיוחד כאשר מבטיחים שמידע חיוני יישאר גלוי לעין במגוון מיקומים – פנימיים וחיצוניים כאחד.

 • צרו שילוט נקי לתהליכים ברורים וחד ערכיים
 • סמנו אזורים לריחוק חברתי במרחק של 2 מטרים
 • הציבו שלטי כניסה ויציאה למקום העבודה
 • עדכנו שלטי הנחיה קיימים, כגון תפוסה מקסימלית במעלית
 • הבהירו את כללי ההיגיינה הנהוגים בארגון, כגון שילוט לתדירות שטיפת הידיים ומשך השטיפה
 • זהו את נקודות התורפה ומזערו את הסיכון להדבקה כתוצאה ממגע ושיתוף

Brother מציגה: הדבקת תוויות מוצלחת ב-3 צעדים פשוטים וקלים

תווית

צעד 3

הורידו את חבילת התוויות והחלו בהדפסה והסימון

דרייבר

צעד 2

הורידו כאן את הדרייבר ואת התוכנה החינמית

מדפסת תווית

צעד 1

בחרו את מדפסת התוויות של Brother שמתאימה לצרכים שלכם

הדבקת תוויות – הפתרון המעשי לבטיחות במקום העבודה

סדרת מדפסות התווית QL של Brother הן הפתרון המושלם ליצירת שילוט זמני ו/או שילוט לטווח ארוך בהיקף רחב. בעזרת מדפסות התווית P-touch תוכלו ליצור בקלות תוויות מצופות למינציה, עמידות המשמשות לתיוג לצורך עמידה בהנחיות הריחוק החברתי ותוויות זיהוי.

מדפסות התוויות של Brother מציעות טקסט ברור וקריא, גרפיקה, סמלים וברקודים מרשימים. מדפסות אלו מספקות לכם את היכולת לייצר תוויות מותאמות אישית, שלטים ותגיות זיהוי באיכות גבוהה, במהירות ובקלות – בכל מקום בו תזדקקו להן. יכולות אלו, יחד עם תוכנת P-touch editor ואפליקציית iPrint&Label החינמית של Brother תוכלו ליצור בקלות שילוט מותאם אישית, כולל לוגו החברה, שמות העובדים וכל מידע שדרוש לכם.

הורידו תבניות חינמיות להדפסה ממכשיר Brother

לרשותכם מגוון תבניות שילוט ייעודיות לנגיף הקורונה, אשר עוצבו באופן מקצועי ומתאימות למגוון סביבות עבודה. ביניהן מדבקות לשמירת מרחק חברתי הניתנות להורדה והדפסה מיידית ממדפסות התוויות, באמצעות תוכנת P-touch editor החינמית של Brother.

רוצים להתחיל בהורדה? צפו בסרטון שידריך אתכם צעד אחר צעד.

כללנו 15 תבניות בארבע גדלים לסוג שלטי הבטיחות הנפוצים ביותר הדרושים לעסקים ולחנויות.

 

המידות הזמינות הן:

תיקיות 24 מ”מ ו 36 מ”מ – לשימוש עם מדפסות תווית P-touch עם  TZe 24 מ”מ או 36 מ”מ

תיקיות 62 מ”מ ו 103 מ”מ – לשימוש עם מדפסות תווית QL עם גליל DK 62 מ”מ או 103 מ”מ

 

כדי להשתמש בתבניות אלה:

 1. אם רכשת לאחרונה מדפסת תווית P-touch או QL, התקן את P-touch Editor ואת מנהל ההתקן של המדפסת כחלק מההגדרה הראשונית.
 2. התקן קלטת TZe בגודל 24 מ”מ או 36 מ”מ (P-touch), או גליל DK (62 מ”מ) או 103 מ”מ.
 3. הפעל את עורך המדבקות
 4. לחץ על “פתח” בסרגל התפריט השמאלי ובחר “מחשב”.
 5. לחץ על הרשימה הנפתחת  ועיין בתיקיה בה פתחת את הקבצים האלה.
 6. בחר את תיקיית התבנית המתאימה לרוחב התווית המותקנת במדפסת התווית שלך.
 7. לחץ פעם אחת על כל תבנית כדי לראות תצוגה מקדימה של התווית.
 8. לחץ על “פתח” כדי לפתוח את התבנית הנדרשת.
 9. לאחר מכן תוכלו פשוט להדפיס את התבנית “כפי שהיא”, או לערוך את הטקסט בהתאם לצורך לפני ההדפסה

התאמה אישית

היכולת להתאים אישית את התוויות ולהדפיס אותן במקום, מאפשרים יצירה של מרחב בטוח העומד בהנחיות הקורונה, כגון שילוט ממותג עם לוגו העסק, מידע ספציפי כמו שעות פעילות או תוויות עם מסרים משעשעים ואישיים, הגורמים ללקוחות להרגיש בנוח.

גלו כיצד מדפסות התוויות של Brother עוזרות לכם להתאים את העסק שלכם להנחיות הקורונה ולספק ללקוחותיכם סביבה בטוחה יותר.

  מדפסת תוויות משרדית מקצועית PT-P700

  קומפקטית ומעוצבת למשרד המודרני

  עם מדפסת PT-P700 הדפסת תוויות ברורות ומקצועיות למראה על תיקיות, ארכיונים, ארונות, מדפים, תקליטורי גיבוי נתונים ועוד קלה ופשוטה מתמיד. פשוט חברו את המדפסת ישירות למחשב האישי או המקינטוש שלכם באמצעות USB, ותוכלו ליצור עיצובים שונים בעזרת הגופנים, התמונות, הגרפיקות והמסגרות הקיימים שלכם. תכונות הדפסת ברקודים ומגוון רחב של תבניות הניתנות להורדה זמינות בענן, בעוד תוויות זמינות בצבעים שונים וברוחב של עד 24 מ"מ. ועם מהירות הדפסה של עד 30 מ"מ לשנייה, מדפסת PT-P700 לא תאלץ אתכם להמתין יותר מידי לתדפיסים שלכם.

  פרטים נוספים
  מדפסת תוויות אלחוטית PT-P900W

  מדפסת תוויות מקצועית הניתנת לחיבור למחשב אישי עם Wi-Fi משולב

  כך ניתן ליצור תוויות עמידות בהתאמה אישית בשילובי צבעים ורוחבים רבים עם מדפסת תוויות מהירה ועתירת תכונות זו. עצבו תוויות על המחשב האישי, מקינטוש, טאבלט או סמארטפון שלכם והדפיסו אותן באמצעות USB או Wi-Fi. ניתן לכלול ברקודים, סמלילים ותמונות אחרות, מסגרות וטקסט, ולקשר לנתונים קיימים בגיליונות הנתונים שלכם, להדפסה קלה של תוויות רבות בבת אחת. סכין חיתוך מתקדם עם תכונת קילוף קלה מבטיח הפקת תוויות יעילה. בסיס סוללה נטען אופציונאלי מציע פתרון הדפסת תוויות נייד כולל.

  פרטים נוספים
  מדפסת תוויות אלחוטית P950NW

  מדפסת תוויות מקצועית הניתנת לחיבור למחשב האישי ברשת חוטית וקישוריות Wi-Fi משולבת

  כך ניתן ליצור תוויות עמידות בהתאמה אישית בשילובי צבעים ורוחבים רבים עם מדפסת תוויות מהירה ועתירת תכונות זו. עצבו תוויות על המחשב האישי, מקינטוש, טאבלט או סמארטפון שלכם והדפיסו אותן באמצעות קישוריות רשת חוטית או אלחוטית או USB. ניתן לכלול ברקודים, סמלילים ותמונות אחרות, מסגרות וטקסט, ולקשר לנתונים קיימים בגיליונות הנתונים שלכם להדפסה קלה של תוויות רבות בבת אחת. סכין חיתוך מתקדם עם תכונת קילוף קלה מבטיח הפקת תוויות יעילה. בסיס סוללה נטענת אופציונאלי, תצוגת לוח מגע וממשק בלוטוס מציעים פתרון הדפסת תוויות נייד שלם.

  פרטים נוספים
  מדפסת תוויות עתירת מהירות QL-700

  מדפסת תוויות חבר והפעל למשרד עמוס העבודה

  מדפסת QL-700 המציעה רב-תכליתיות, נוחות ושילוב עם חבילת מייקרוסופט, מאפשרת הדפסת תוויות לכתובות (ולמטרות אחרות) ללא כל מאמץ. תוכנת 'P-Touch Editor Lite' מוטענת מראש למדפסת עצמה, כך שאין צורך בהתקנת תוכנה למחשב אישי או למקינטוש.

  פרטים נוספים
  מדפסת תוויות לכתובות QL -800

  אידיאלית להדפסת תוויות כתובות מקצועיות בהיקפים גדולים

  מדפסת QL-800 הנה הבחירה המושלמת לעובדי משרד הזקוקים למדפסת תוויות כתובות אמינה ומהירה. הדפיסו במהירות תוויות מהמחשב האישי או המקינטוש שלכם עם מדפסת תוויות מהירה זו. בזכות תוכנת עיצוב התוויות P-touch Editor Lite המשולבת היא קלה ופשוטה מאוד לשימוש - פשוט חברו את המדפסת למחשב שלכם, לחצו על הצלמית להשקת התוכנה ועצבו והדפיסו את התוויות שלכם. או השתמשו בתוכנת עיצוב תוויות P-touch Editor המתקדמת הכוללת ברקודים, תמונות ותכונות מתקדמות אחרות. תוכלו גם להפיק תוויות בשחור ואדום ללא צורך בדיו או טונר - הפתרון האידיאלי להדגשת מידע חשוב על תווית. וסכין החיתוך המשולב מאפשר חיתוך תוויות בגודל מותאם אישית באורך של עד מטר אחד בעת שימוש באחד מגלילי התוויות הרציפים.

  פרטים נוספים
  QL-1110NWB מדפסת מדבקות אלחוטית למשלוחים ולהדפסת ברקודים

  מדפסת מדבקות מהירה, עם בלוטות' וממשקים קוויים ואלחוטיים.

  מדפסת המדבקות QL-1110NWB מדפיסה מדבקות ברוחב של עד 101.6 מ"מ והיא תואמת למגוון חבילות תוכנה. באמצעות פונקציית ה-Crop print תוכלו ליהנות מכל שירותי האחסון, האספקה והמשלוח של אמזון .(Fulfilled by Amazon) כל שעליכם לעשות הוא להדפיס PDF הכולל ברקודים של חשבון ה-FBA שלכם ולאפשר לדרייבר לזהות, לחלץ ולהדפיס כל מדבקה ייחודית באופן אוטומטי. הקישוריות המלאה שמציעה המדפסת ל-Apple MFi certification ו- AirPrint תאפשר לכם להדפיס מדבקות בנוחות ובקלות מהמחשב האישי - PC אוMAC , מהטלפון החכם או מהטאבלט. כמו כן, תוכלו לשלב את הקיטים (SDK) הרבים העומדים לרשותכם ותואמים ל-Windows, iOS ואנדרואיד, במערכות ובתוכנות שלכם.

  פרטים נוספים
  QL-1100 PC מדפסת תוויות שילוח וברקוד

  מדפסת מהירה להדפסת מדבקות ברוחב של עד 4 אינץ'.

  QL-1100 מציעה ראש הדפסה ברוחב 4 אינץ (101.6 מ"מ), ותאימות מלאה לחבילות תוכנה של חברות שילוח ויצרנים שונים. עם פונקציית ה-Crop print תוכלו ליהנות משירותי האחסון, האספקה והמשלוח של אמזון :(Fulfilled by Amazon) הדפיסו PDF הכולל ברקודים של חשבון ה-FBA שלכם וכך תאפשרו לדרייבר לזהות ולהדפיס כל מדבקה ייחודית באופן אוטומטי. כל שנותר לכם הוא לסמן את הפריטים שלכם ולשלוח אותם באמצעות אמזון. QL-1100 תואמת ל-PC ו-MAC הודות לחיבור ה-USB ותוכנת העריכה והעיצוב החינמית P-touch, המאפשרת לכם להוסיף טקסט, תמונות וברקודים למדבקה שלכם. כמו כן, תוכלו לשלב בקלות במערכות ובתוכנות שלכם את Windows SDK (Software Development Kit).

  פרטים נוספים
  מדפסת רשת לתוויות QL-820NW

  מדפסת התוויות הגמישה המשתלבת עם דרישות הקישוריות שלכם

  הדפיסו תוויות מהמחשב האישי, המקינטוש, הסמארטפון או הטאבלט שלכם באמצעות חיבור USB, אתרנט, Wi-Fi ובלוטוס. או לחילופין השתמשו במדפסת באופן עצמאי על ידי בחירת התוויות להדפסה המעוצבות מראש וטעינתן לזיכרון, באמצעות הצג המשולב עם תאורת הרקע. כאשר נעשה שימוש בגלילים מיוחדים, ניתן להדפיס תוויות עם הדפסה בשחור ואדום ללא צורך בדיו. וכאשר ניתן להדפיס תוויות בגודל מותאם אישית באורך של עד מטר באמצעות התקן החיתוך המובנה וגלילים רציפים, ניתן לראות מדוע זוהי מדפסת התוויות המתקדמת ביותר בעולם כיום.

  פרטים נוספים
  PT-D800W - מדפסת מדבקות + WI-Fi

  מדפסת מדבקות מהירה ובעלת רזולוציית הדפסה גבוהה.

  עצבו והדפיסו מדבקות עמידות באמצעות התצוגה הגרפית ולוח המקשים המקצועי, או ישירות ממחשב ה-PC או ה-Mac, הטלפון החכם או הטאבלט. מדפסת המדבקות PT-D800W מציעה חבילת תכונות עם הדפסת Wi-Fi מובנית להדפסת מדבקות ברוחב של עד 36 מ"מ.

  פרטים נוספים